09.07.2020
RECENZJE
HEART&REST - Shall We Begin?

HANGING GARDEN - Into That Good Night

MYRATH - Live in Carthage

ONE HOUR HELL - Voidwalker

DEACON BLUE - City of Love

RICK MILLER - Belief In The Machine

ROMAN ODOJ - Fiasko

MOUNTAINEER - Bloodletting

H.E.A.T. - II

ONE LIFE ALL-IN - Letter of Forgiveness

TRAUMHAUS - In Oculis Meis

OBSIDIAN TIDE - Pillars of Creation

SUBSIGNAL - A Song For The Homeless - Live in Rüsselsheim 2019

FAIRYLAND - Osyrhianta

AL DI MEOLA – Across The Universe

KATATONIA - City Burials

DESERT NEAR THE END - Of Fire and Stars

VADER - The Darkest Age - Live '93

VADER - Solitude In Madness

TRK PROJECT - Kay & Gerda

WIEWIÓRKA NA DRZEWIE - Wiewiórka na drzewie

KAZIK - Zaraza

IN EXTREMO – Kompass zur Sonne

NEUMA - Weather

WE SELL THE DEAD - Black Sleep

ANVISION - Love & Hate

NEUMA - Vol.2

SCEPTIC - Blind Existence

RUNNING WILD - Crossing the Blades Ep.

FREN - Where Do You Want Ghosts To Reside

KEEP ROCKIN' - Seismic Shift


Nawigacja
Artykuły » Patronujemy » Let Me Introduce You To The End
Let Me Introduce You To The End


oficjalna strona: http://www.letmeend.com/
Myspace: http://www.myspace.com/letmeintroduceyoutotheendDYSKOGRAFIA:


A Love of the Sea
Rok wydania: 2006
Wydawca:
Recenzja TUTAJThe Hands of Hope
Rok wydania: 2000
Wydawca:

BIO:


Let Me Introduce You To The End” to projekt poświęcony syntezie ambientowego rocka i współczesnej fotografiki. Serwis Audio-Galaxy określił muzykę zespołu jako “wcielenie w życie idei pięknej ciemności”. Ta recenzja definiuje nie tylko dotychczasowe dokonania grupy, ale również wskazuje dalszą drogę – osiągnięcia nowych metod i koncepcji artystycznej ekspresji.

Zespół powstał osiem lat temu w U.S.A. Od tego czasu wydał dwa albumy studyjne. Przez ostatnie pięć lat zespół bez przerwy koncertował, głównie w Stanach Zjednoczonych, ale również w Europie, łącząc pokazy multimedialne z muzyką wykonywaną na żywo.

Podczas trasy promującej “The Hands of Hope” zespół dotarł do niemal każdego zakątka Stanów, występując w tak prestiżowych miejscach jak: Pianos (Nowy Jork), The Bottleneck (Kansas), Club Halo (Salt Lake City), lub The Historic Madison Theatre (Cincinnati, Ohio).

“Let Me Introduce You To The End” ukończyło swój drugi album studyjny, zatytułowany: ”A Love of The Sea”. Myślą przewodnią przy pisaniu tej płyty było przeszczepienie zasad kierujących produkcją filmową na grunt muzyki. Każdy utwór jest koncepcyjnie połączony z następnym, co czyni ten album nie tylko wysmakowaną propozycją muzyczną, ale również spójną historią człowieka, który jedną nogą ociera się o śmierć, a drugą tkwi w niezrozumiałej walce zwanej życiem.

Dodatkowo, Ryan Socash opublikował swój pierwszy album ze zdjęciami, “Times of Growing Grimmer” dostępny na całym świecie, a zespół przygotowuje plany nagrania dwóch kolejnych płyt: powtórnego zarejestrowania “The Hands of Hope” tym razem w nowoczesnym studio i koncepcyjnego następcę “a Love of the Sea”, zatytułowanego “Of Ghost”.

Od października 2006 projekt "Let me introduce you to the end" poszerzył się po polskich muzyków, z którymi Ryan Socash koncertuje w Europie. Są to Kuba Pęcak - basista, Kuba Pałka - perkusista i wokalista, oraz Wojtek Szupelak - gitarzysta i producent, założyciel trip-hopowego zespołu HalutioN.

Zespół występował już między innymi w Krakowie (Pod Jaszczurami, Alchemia), Warszawie, Gdańsku (Centralne Muzeum Morskie), Sopocie (Muzeum Sopotu), Poznaniu (w ramach madeinpoznan Festiwal), Toruniu, Bydgoszczy, Olsztynie i Rzeszowie.

Po dotychczasowych koncertach w Polsce, które cieszyły się sporym zainteresownaiem polskiej publiczności można powiedzieć, że projekt "Let Me Introduce You To The End" łączy oba kontynenty.


Skład grupy:
Ryan Socash – wokal, gitara
Wojtek Szupelak – gitara elektryczna
Kuba Pęcak - bas
Kuba Pałka - perkusja
Kontakt:

Ewa Przemyska
Manager zespołu
+48 605 419 402
ewa@letmeend.com

Wszystkie materiały zostały wykorzystane za zgodą zespołu
Komentarze