16.01.2021

THE RUMJACKS NA 6 KONCERTACH W POLSCE - NOWE TERMINY

W związku z epidemią koronawirusa, trasa THE RUMJACKS została przełożona na listopad a w ramach nowej rozpiski zespół pojawi się także w Krakowie.

Nowe daty:
19 listopad czwartek Poznań U Bazyla
20 listopad piątek Gdynia Ucho
21 listopad sobota Warszawa Remont
22 listopad niedziela Zabrze CK Wiatrak
23 listopad poniedziałek Kraków Zaścianek
01 grudzień wtorek Zielona Góra Kawon

Jeśli na dźwięk takich utworów jak „An Irish Pub”, „A Fistful O' Roses” czy „Uncle Tommy” wasze serce bije mocniej, a na twarzy pojawia się uśmiech, to mamy dla was świetną wiadomość. Już jesienią do Polski powróci znana m. in. z Przystanku Woodstock, festiwali w Jarocinie i Cieszanowie oraz wielu koncertów klubowych w całym kraju, australijska formacja The Rumjacks. Muzycy w ramach polskiej części „Saint Patrick’s Tour 2020” pojawią się aż w sześciu polskich miastach.

Zespół w ciągu ostatnich 10 lat działalności wyrobił sobie silną markę i zaliczany jest do światowej czołówki celtyckiego punka. Muzyka The Rumjacks oprócz gitar elektrycznych i perkusji łączy tradycyjny flet, banjo, bouzuki i bodhrán. Razem tworzy to niepowtarzalny klimat i charakter występów. Przy skocznych folk punkowych piosenkach zespołu z Sydney niejeden zdarł gardło i tańczył do upadłego. Po wyprzedanych na zachodzie koncertach ubiegłorocznej trasy, czas na powrót do Polski w wielkim stylu…

Supportem podczas koncertów w Zabrzu, Zielonej Górze i Poznaniu będzie zespół The Sandals. W Warszawie i Gdyni przed The Rumjacks wystąpią Molly Malone’s.

Bilety już w sprzedaży.

źródło: Oskar